| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | φωτεινός σηματοδότης Πολωνός 11m γαλβανισμένος διπλός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός 6m σημάτων βραχ |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Στρογγυλός διπλός διαγώνιος γαλβανισμένος χάλυβας φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Q345 βραχιόνων |
| Μεταβλητή χρώματος | οποιοδήποτε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Όνομα Προϊόντος | Γύρω από το φωτεινό σηματοδότη Πολωνός πόλων χάλυβα 4m 6m Q345 με το διαγώνιο βραχίονα |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Καυτός υπαίθριος αυτόματος φωτεινός σηματοδότης Πολωνός με το σήμα φωτεινού σηματοδότη |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ηλιακός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Performmance δαπανών 80W 9M με την ενέργεια δύναμης |
| Μεταβλητή χρώματος | Κάθε χρώμα |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| εφαρμογή | δρόμος, εθνική οδός, οδός, τετράγωνο |
| Όνομα Προϊόντος | Γύρω από φωτεινό σηματοδότη Πολωνός Πολωνών φωτισμού 8m τον υπαίθριο με το διαγώνιο βραχίονα |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |