| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί συστημάτων ηλιακής ενέργειας με τον ενιαίο βραχίονα 9m ύψος |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Μορφή Πολωνού | Polygonal |
| Όνομα Προϊόντος | ο υπαίθριος φωτισμός 30m γαλβάνισε τον υψηλό ελαφρύ πόλο ιστών για το γήπεδο ποδοσφαίρου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Πάχος τοίχων | 6 mm |
| Σχήμα | Polygonal |
| Όνομα Προϊόντος | ο υπαίθριος φωτισμός 30m γαλβάνισε τον υψηλό ελαφρύ πόλο ιστών για το γήπεδο ποδοσφαίρου |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Πάχος τοίχων | 6 mm |
| Σχήμα | Polygonal |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | ο χάλυβας 12m Q235 γαλβάνισε το γαλβανισμένο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί καυτής εμβύθισης με το διαγώ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί καυτής εμβύθισης 12m Q235 με το διαγώνιο βραχίονα 1,8 παρ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| ανοχή | +/-2% |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | ο χάλυβας 12m Q235 γαλβάνισε το γαλβανισμένο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί καυτής εμβύθισης με το διαγώ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | 12m Q235 Χάλυβας γαλβανισμένο θερμό βύθιση γαλβανισμένο Street Light poles με διασταυρούμενο βραχίον |
| Τελειωμένος στύλος | Ζυγισμένος υψηλός στύλος πλοίου |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs την εβδομάδα |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση ανέμου | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 4-8 μέτρα ελαφρύ πόλο δρόμου |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |