| όνομα | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα για τη γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός 16 Μ με το διαγώνιο βραχίονα |
| Ύψος | 16M |
| thickenss | 4 mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |
| όνομα | αγωγός αργιλίου Πολωνών ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα ιστών 16m υψηλός |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Τύπος | Gr65 16m Polygonal/κωνική υψηλή τάση Πολωνού δύναμης χάλυβα υψηλής τάσης ηλεκτρική |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| όνομα | Πόλοι 16m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα χάλυβα σωλήνων για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Όνομα Προϊόντος | 13.8kv οι Φιλιππίνες γαλβάνισαν το χάλυβα σωληνοειδής Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 30FT |
| Τάση | 13.8KV |
| Θεραπεία | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Επίστρωμα σκονών HDG |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | HT 45FT 50FT ο πόλος χρησιμότητας τύπων NGCP για thr Φιλιππίνες ενέκρινε τον προμηθευτή |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | 45FT 50FT HT Τύπος NGCP πόλος κοινής ωφέλειας για τον εγκεκριμένο προμηθευτή στις Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Όνομα προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv-220kv |
| Υλικό | ASTM A572 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και πίσσα |
| Πρότυπα Glavanization | Υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86um |