| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | Q345 |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 15 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Υλικό | Q235 |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |