| Υλικό | Παραδοσιακή στήλη χάλυβα της Ακτής του Ελεφαντοστού 200dan 650dan 1000dan για τη μετάδοση |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| όνομα | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
|---|---|
| Σχεδιασμός | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
| Ύψος | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |
| όνομα | Μαλαισία 15m 510kg 3.8mm ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πάχους με FRP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Μαλαισία 15m 510kg 3.8mm ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πάχους με FRP |
| Ύψος | 15m |
| thickenss | 3.8mm |
| Φορτίο σχεδίου | 510KG |
| όνομα | Οκτάγωνη χαμηλή τάση 69KV 20FT90FT χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή μετάδοσης διανομής ισχύ |
|---|---|
| Ύψος | 2090FT 69KV |
| thickenss | 2.5mm10mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |