| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1,1 |
| Υλικό | Q235 |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3mm |
| εφαρμογή | κατασκευή, βιομηχανία |
|---|---|
| Τύπος | ίσος ή άνισος |
| αποστολή | Εμπορευματοκιβώτιο ή ως αίτημά σας |
| συσκευασία | ως το αίτημά σας |
| Πρότυπο πωλήσεων | Άμεση πώληση εργοστασίων |
| Υλικό | Q235 Q345 |
|---|---|
| Ζωή | 50 χρόνια |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | ΑΥΣΔ1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Σχήμα | Κονοειδές, πολυπυραμιδικό, στήλη, πολυγωνικό ή κωνικό |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Επιφάνεια | galvanization.average επένδυση περισσότερο από 80um |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| εφαρμογή | κατασκευή, βιομηχανία |
|---|---|
| Ικανότητα | 500tons ανά ημέρα |
| αποστολή | Εμπορευματοκιβώτιο ή ως αίτημά σας |
| συσκευασία | ως το αίτημά σας |
| Πρότυπο πωλήσεων | Άμεση πώληση εργοστασίων |
| Υλικό | Χάλυβας, Q345, με τη δύναμη 345mpa παραγωγής miminum |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτή εμβύθιση που γαλβανίζεται, καυτός-εμβύθιση-γαλβανισμένος μετά από ASTM123 |
| Χρώμα | αίτημα πελατών |
| Ύψος | Από τον πελάτη που απαιτείται |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ύψος | 11m |