| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWSD 1.1 |
| Υλικό | Q235 |
| Παράγοντας ασφάλειας | 8 |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής ενέργειας |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πρότυπο | ISO |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης επίστρωμα σκονών |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διαγώνιος βραχίονας | Ενιαίος ή δύο φορές διαγώνιος βραχίονας |
| Δύναμη | Υψηλής τάσης |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί ιστών σχολείου ύψους 30ft/χάλυβα βιλών με το σχέδιο 1,0 παράγοντ |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ύψος | 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | γαλβανισμένο σκονών καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |