| Τύπος | Τυποποιημένο ηλεκτρικό galvanizion καυτής εμβύθισης πόλων 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από την κορυφή |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Γκαλβάνιση |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg εφαρμόζονται σε 50cm από την κορυφή |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Πρότυπο | ISO9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |