| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 2.5 KN |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Υλικό | Q345, Gr50 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| συσκευασία | Γυμνό |
| Μήκος ανά τμήμα | Μέσα σε 14 μέτρο που διαμορφώνει μιά φορά |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος κύκλος |
| συσκευασία | Γυμνό |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 8μ 11KV 13KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | ASTM A572 Gr50 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.75mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Ύψος | 630m |
|---|---|
| Εξουσία | 10-550kv |
| αγοράς | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ονομασία του προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Ύψος | 14 μέτρα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |