| Τύπος | υλική πύργων 18m Gr65 χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη για το πρόγραμμα over |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό Βαθμού | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ύψος | 11.8m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80 ΠΟΔΙΑ 90 ΠΟΔΙΑ 138KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 27.5m 32m |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | 110KV γαλβανισμένος μετάδοσης οκτάγωνος/Polygonal χάλυβας Πολωνοί Πολωνού ηλεκτρικής δύναμης σωληνοε |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | 66 μετάδοσης γαλβανισμένου ηλεκτρική δύναμη KV χάλυβα Πολωνοί Πολωνού οκτάγωνου/Polygonal με διαφορε |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από το τοπ πόλο |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | χάλυβας Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης 12M 33KV |
|---|---|
| Τύπος | χάλυβας Πολωνός ηλεκτρικής δύναμης 12M 33KV |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 845m |
| Name | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
|---|---|
| Type | 132KV High voltage 15m~30m Hot Dip Glavanized Transmission Electrical Steel Power Pole |
| Υλικό | Αξία ASTM 572 60 με αντοχή σε έλξη τουλάχιστον 460mpa |
| Shape | Octagonal |
| Υψόμετρο | 15 ~ 30m |