| όνομα | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
|---|---|
| Σχεδιασμός | HT NGCP ΤΥΠΩΝ HS 60FT γαλβανισμένος πρότυπα χάλυβας Πολωνός με 45mm Thickenss |
| Ύψος | 60ft |
| thickenss | 45mm |
| Φορτίο σχεδίου | 1280kg |
| όνομα | Ενιαίος γαλβανισμένος 69kv χάλυβας εμπορικοί ελαφριοί Πολωνοί 400mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Ύψος | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | Ενιαίος γαλβανισμένος 69kv χάλυβας εμπορικοί ελαφριοί Πολωνοί 400mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Ύψος | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| όνομα | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός, εμπορικοί Πολωνοί 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
|---|---|
| Σχεδιασμός | γαλβανισμένος A123 χάλυβας Πολωνός 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM |
| Ύψος | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | Σιδηροδρομική γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Ύψος | 14 μέτρα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Q345 30ft πόλος δύναμης 35ft Eleactrical για τον εξοπλισμό ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρώμα | Οποιοιδήποτε |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 |
| Χρόνος ζωής | 25 έτη |
| Ανοχή | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 70μm |
| Πρότυπο | ISO |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |