| Υλικό | Δύναμη παραγωγής Q235 Q345 περισσότερο από 235/345mpa |
|---|---|
| Χρώμα | εξατομικευμένες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Καυτό Galvanization ισχίων |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Εγγύηση | 15years |
| όνομα | Ενιαίος γαλβανισμένος 69kv χάλυβας εμπορικοί ελαφριοί Πολωνοί 400mm κυκλωμάτων πίσσα μήκους |
|---|---|
| Ύψος | 18m 22m |
| thickenss | 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 500-2000kg |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 |
| Όνομα προϊόντων | Χάλυβας μονο Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Ύψος | 5m 6m |
| Ανθεκτικός προστατευτικός βαθμός Electroshock | Βαθμός Ⅰ |
| Η αντιδιαβρωτική απόδοση περιβλημάτων | Κατηγορία Ⅱ |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομικοί πόλοι |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Δάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυνατότητα ισχύος | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 70μm |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πρότυπο | ISO |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 69KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | HDG |
| Γραμμή Transmisson | 110KV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 35ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |