| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός μονο Πολωνός τύπων φλαντζών 30.5m πύργος των Φιλιππινών NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | φλάντζα 30.5m |
| Ύψος | 30.5m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Όνομα Προϊόντος | μονοπωλιακός πύργος τηλεπικοινωνιών ιστών Telecommunic επικοινωνίας 60M με Galvanization ASTM A123 τ |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ονομασία του προϊόντος | Πύργος κεραίας Τηλεπικοινωνίες Χάλυβα Μονοπόλος Πύργος Σχεδιασμένος ως πεύκο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαταραχή της επικοινωνίας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Όνομα Προϊόντος | Κεραιών πύργων τηλεπικοινωνιών χάλυβα πύργος Πολωνού που σχεδιάζεται μονο ως δέντρο πεύκων |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | telecommunic πύργος επικοινωνίας μικροκυμάτων χάλυβα 36M για την κινητή γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | telecommunic πύργος επικοινωνίας μικροκυμάτων χάλυβα 36M για την κινητή γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | 100m Φιλιππίνες ο αυτοφερόμενος πύργος δικτυωτού πλέγματος κεραιών |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |