| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 69KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | HDG |
| Γραμμή Transmisson | 138kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | 12 πλευρές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345, ή 460mpa |
| Φορτίο | 2.5KN ή περισσότεροι |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 14m |
|---|---|
| Τάση | 110KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 5KN ή 2.5KN |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| όνομα | Πόλοι 12.20m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα χάλυβα σωλήνων για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | S500MC γύρω από τα αντιδιαβρωτικά Γαλλία χρησιμότητας χάλυβα πρότυπα Πολωνού |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| εφαρμογή | Τρόπος οδών, εθνική οδός, αερολιμένας, στάδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Ύψος | 11m |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300 Dan |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Υλικό | Q345, Gr50 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1.1 |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |