| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 25ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 70μm |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| όνομα | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα πόλων ηλεκτρικής δύναμης χάλυβα πόλων ηλεκτρικής ενέργειας με τα διαγώνια |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | 10kv-220kv εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα για τη μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Μήκος | 35ft |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |