| Όνομα Προϊόντος | 169KV 16m γαλβανισμένο ηλεκτροφόρο καλώδιο Πολωνός Πολωνού χάλυβα/χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τη |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 132KV 16m γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα ηλεκτροφόρων καλωδίων Πολωνού χάλυβα για τη εξορυκ |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα πόλων ηλεκτροφόρων καλωδίων 16m 6.9kv για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | AWS D1.1 16m ηλεκτροφόρο καλώδιο Πολωνός 69kv/χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τη εξορυκτική βιομηχανί |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | 69KV ηλεκτροφόρο καλώδιο Πολωνός/χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα για τη εξορυκτική βιομηχανία |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | Galvanization |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ονομασία | 10kv-220kv κωνικό 15m και 17m Steel Utility Pole ηλεκτρικός στύλος ισχύος για μεταφορά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Δάχος | 2.5mm16mm |
| Τελειωμένη επιφάνεια | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |