| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Στυλ | πολυγωνικός πόλος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Δάχος | 4mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Κοστούμι για | γραμμή διανομής ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή ρεύματος |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία Surgace | galvanization και πίσσα |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ανοχή του dimenstion | +-2% |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Ειδικότητα | 150m |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Δάχος | 1-30 mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | Διάκριση IP65 |
| Όνομα προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | προσαρμοσμένος |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Τύπος | 14m γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα για τον πύργο μετάδοσης δύναμης 33kv |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοιδήποτε |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |