| Στυλ | Galvanization |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | 132kv ο χάλυβας Πολωνός γαλβάνισε το χάλυβα ελαφρύς Πολωνός/τη χρησιμότητα Πολωνός με την αναρρίχηση |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 11.8m - 1250dan γαλβανισμένος χάλυβας ελαφρύς Πολωνός/χρησιμότητα Πολωνός με την αναρρίχηση της βαθμ |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | Γαλβανισμένο μέταλλο Πολωνοί 12m χρησιμότητα Πολωνός για τον εξοπλισμό διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Υλικό | GR50 |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization, πίσσα |
| Τύπος | Χάλυβας Πολωνοί 80 πόδια ηλεκτρικός συμπτύσσοντας Πολωνός NGCP για τη μετάδοση δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Τιμή όρος | EXW, ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR Ή CIF |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| συσκευασία | Πλαστικό έγγραφο ή σύμφωνα με την απαίτηση πελατών. |
| Υλικό | GR65, Q345, S500 |
| Στυλ | OEM Steel Utility Pole for Transmission Line Project - ύψος 10m, πάχος 2,75mm, σχήμα οκταγώνου, στήρ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |