| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Χρήση | Γραμμές μετάδοσης υψηλής τάσης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Ύψος | 30FT |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επιφάνεια theatmemt | Γαλβανισμένος |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa, Gr65, S500 |
| Μήκος | 25ft90ft, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Πρότυπο | ASTM Α 123 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| όνομα | 500DAN 11.9m ηλεκτρική χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνού τυποποιημένη με το καλώδιο |
|---|---|
| Συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Δύναμη | 69kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Φλάντζα |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| επιφάνεια treament | Galvanization καυτής εμβύθισης |