| Όνομα Προϊόντος | Πόλοι 20m χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα NEA Stee για την ηλεκτρική μετάδοση |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Τύπος | 132kv δύναμης χρησιμότητας ηλεκτρικός πόλος χάλυβα πόλων polygonal γαλβανισμένος πύργος |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή electriccity |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Mounted Type | Burial |
|---|---|
| Material | Galvanized Steel |
| Finish | Hot-dip Galvanized |
| Lifetime | 50 Years |
| Weight | 75 Kg |
| Υλικό | η ελάχιστη δύναμη παραγωγής είναι 345Mpa |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Τάση | σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη |
| Εγγύηση | 30 έτη |
| Χαρακτηριστικά | υψηλή αντίσταση του κλονισμού ή της δόνησης |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Τύπος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 500 KG |
| Ταχύτητα ανέμου | 33m/s |
| κοστούμι για | Μετάδοση δύναμης |