| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
|---|---|
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής Q235 Q345 περισσότερο από 235/345mpa |
|---|---|
| Μορφή | Polygonal |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένος Columniform χάλυβας Πολωνός 100ft για τη γραμμή μετάδοσης, δύναμη Πολωνοί χρησιμότητας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Ονομασία του προϊόντος | 18μ Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα για γραμμές μεταφοράς, πόλοι ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζεστή γαλβάνωση |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | 27M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση χρησιμότητας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πιστοποιητικό | ISO |
| Πάχος | 6 mm |
| Όνομα Προϊόντος | 18M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 6mm τύπων κατηγορίας Ψ πάχος |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης και διανομής |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πιστοποιητικό | ISO |
| Πάχος | 6 mm |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Tolance του dimenstion | +-2% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |