| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 220KV |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Χρήση | υπο- γραμμή διανομής stational |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Πρότυπα του Πακιστάν |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| όνομα | Γαλβανισμένο ηλεκτρικό Polygona 50m πόλοι etransmission Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνών επιφάνειας 815m NEA χάλυβας με το μονωτή |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| όνομα | 10kv-220kv εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα 15m και 17m για τη μετά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| όνομα | 10kv-220kv εκλεπτυμένος πόλος ηλεκτρικής δύναμης Πολωνού χρησιμότητας χάλυβα 15m και 17m για τη μετά |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Τύπος | 45FT 50FT HT Τύπος NGCP πόλος κοινής ωφέλειας για τον εγκεκριμένο προμηθευτή στις Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |