| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία Suface | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη λαμπτήρων | 20w-400w |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος διπλός φωτισμός οδών Πολωνού φωτεινού σηματοδότη βραχιόνων δημοφιλής Πολωνός |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Ύψος | 6M |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο σχέδιο χρώματος ή πελατών |
| Τύπο φωτός | LED |
| ελαφριά μορφή | Τετραγωνικός τύπος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ύψος | 10 m |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Ο Μαύρος ή άλλο χρώμα |
| Ελαφριά ποσότητα | σύμφωνα με το σχέδιο πελατών |
| εφαρμογή | Μέρος χώρων στάθμευσης ελαφρύς Πολωνός |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Ύψος | 8m |
|---|---|
| Ελαφριά ποσότητα | δύο έως τέσσερα φω'τα |
| ελαφριά μορφή | Τετραγωνικός τύπος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Μορφή Πολωνού | Κύκλος, οκτάγωνος |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Όνομα στοιχείου | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Η λειτουργία Traffic Sign |
| τύπος βραχιόνων | ενιαίος βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Οδηγήσεων ή σχέδιο πελατών |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ύψος | 6M |
|---|---|
| Χρώμα ζωγραφικής | Μαύρο σχέδιο χρώματος ή πελατών |
| Τύπο φωτός | LED |
| ελαφριά μορφή | Τετραγωνικός τύπος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Όνομα στοιχείου | Σήμα κυκλοφορίας ελαφρύς Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | πόλος βραχιόνων ιστών κυκλοφορίας |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος βραχίονας, διπλός βραχίονας |
| Φωτεινός σηματοδότης | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον αέρα | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψος | 69KV 16μ |
| Συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |