| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Εγγύηση | 15 έτη |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Κεραιών πύργων τηλεπικοινωνιών χάλυβα πύργος Πολωνού που σχεδιάζεται μονο ως δέντρο πεύκων |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | telecommunic πύργος επικοινωνίας μικροκυμάτων χάλυβα 36M για την κινητή γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Κεραιών πύργων τηλεπικοινωνιών χάλυβα πύργος Πολωνού που σχεδιάζεται μονο ως δέντρο πεύκων |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | telecommunic πύργος επικοινωνίας μικροκυμάτων χάλυβα 36M για την κινητή γραμμή μετάδοσης |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | μονοπωλιακός πύργος τηλεπικοινωνιών ιστών Telecommunic επικοινωνίας 60M με Galvanization ASTM A123 τ |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | 100m Φιλιππίνες ο αυτοφερόμενος πύργος δικτυωτού πλέγματος κεραιών |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας μονο Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Χάλυβας μονο Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| ΟΝΟΜΑ | διανομή επικοινωνίας πύργων κυττάρων 60FT 65FT 75FT γαλβανισμένη οκτάγωνη υπαίθρια μονοπωλιακή με Ga |
|---|---|
| Σχέδιο | 9m 3.8mm |
| Ύψος | 640m |
| Thickenss | 2.5mm40mm |
| Φορτίο σχεδίου | 2KN-100KN |