| Όνομα Προϊόντος | Μονο πύργος Πολωνού |
|---|---|
| εφαρμογή | Επικοινωνία Distrubution |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Παράγοντας ασφάλειας | παράγοντας ασφάλειας για τη διεύθυνση του κρασιού |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς slijoint |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός μονο Πολωνός τύπων φλαντζών 27m πύργος των Φιλιππινών NGCP |
|---|---|
| Σχεδιασμός | φλάντζα 27m |
| Ύψος | 27m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα | Polygonal χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα ηλεκτρικής ενέργειας 80ft 69kv με γαλβανισμένη την ιστός δομή |
|---|---|
| Σχέδιο | 80FT |
| Ύψος | 80FT |
| Thickenss | 4mm 5mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Τύπος | ευθύς πόλος/εκτατός πόλος/πόλος στροφής |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 80 ΠΟΔΙΑ 90 ΠΟΔΙΑ 138KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Υψόμετρο | 20-40μ |
|---|---|
| Δάχος | 1-30 mm |
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Χρώμα | Λευκό, ασημένιο. |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | ΑΠΔ D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |