| Όνομα Προϊόντος | ανθεκτικός ενιαίος δρόμος ελαφρύς Πολωνός σημάτων βραχιόνων Πολωνού φωτεινού σηματοδότη 6m με τα μπο |
|---|---|
| Στυλ | Σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Εγγύηση | 25 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Όνομα Προϊόντος | Φωτεινός σηματοδότης Πολωνός |
|---|---|
| Colar | οποιοδήποτε |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Εγγύηση | 20 έτη |
| baseplate | 600*600*20mm |
| Αριθμός Μοντέλου | Σήμα κυκλοφορίας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Warrently | 15years |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Matrerial | Q235, Q345, Gr65 |
|---|---|
| Μήκος | 6m15m |
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| εφαρμογή | Αστραπή |
| Εργασιακή ατμόσφαιρα του προσαρτήματος φωτισμού | -35 °C~+45 °C |
| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλλησης | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλληση | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Σχήμα | polygonal/κύκλος |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP65 |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Όνομα Προϊόντος | Δρόμου φωτός πόλους |
|---|---|
| Ύψος | 6M 15M |
| Τύπο φωτός | Οδηγήσεων ή HPS |
| τύπος βραχιόνων | Ενιαίος ή διπλός βραχίονας |
| Πάχος τοίχων | 2.5mm 20mm |