| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 20120ft |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Υλικό | Q235 Q345 Q420 |
|---|---|
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ζεστή βουτιά γαλβανισμένη |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D.1.1 |
| Πίεση παραγωγής | 450mpa λ. |
| Όνομα Προϊόντος | 69KV πόλος 25ft γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός χάλυβα με το διαγώνιο βραχίονα |
|---|---|
| Πλευρές | πλευρά 12 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Όνομα προϊόντων | γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.75mm |
| Σχήμα | Πολύγωνο |
| Galvanization | ASTM A123 |
| Ύψος | CUSTOMIZAD |
|---|---|
| Χρώμα | Άσπρο επίστρωμα |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Επιφάνεια επεξεργασίας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| CERFIFITION | ISO9001: 2008 |
| ύψος | 15 μέτρα |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Δάχος | 4 mm/5 mm |
| Υλικό | GR65 αντοχή απόδοσης τουλάχιστον 460mpa |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |