| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Ανοχή της διάστασης | +-2% |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Τύπος | Γαλβανισμένο μέταλλο Πολωνοί 12m χρησιμότητα Πολωνός για τον εξοπλισμό διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
|---|---|
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Επιφάνεια theatmemt | γαλβανισμένος |
| Υλικό | Δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa, Gr65, S500 |
| μήκος | 25ft90ft, θα μπορούσαν να προσαρμοστούν |
| Όνομα Προϊόντος | Δύναμης σωληνοειδής χάλυβα πύργος σειράς γραμμών πόλων 33kv μετάδοσης δομών ηλεκτρικός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Ενιαίος χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός τύπων γωνίας κυκλωμάτων |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft |
| Τάση | 69kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πόλος πύργων πόλων χάλυβα κεραιών τηλεπικοινωνιών για το τηλεφωνικό σήμα κυττάρων |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή επικοινωνίας |
| Galvanization | ASTM Α 123 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Μονο πόλος πύργων πόλων χάλυβα κεραιών τηλεπικοινωνιών για το τηλεφωνικό σήμα κυττάρων |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή επικοινωνίας |
| Galvanization | ASTM Α 123 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Όνομα Προϊόντος | Προσαρμοσμένος πολυ-κυκλωμάτων γωνίας τύπων ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνών χάλυβα σωληνοειδής Q235 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 25ft70ft |
| Τάση | 110KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Λιμένας | ΣΑΓΚΆΗ ΠΑΝΤΑ |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ύψος | 1080FT |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |