| τύπος | Μετάλλων οκτάγωνα μέρη Πολωνού δύναμης χάλυβα μορφής ηλεκτρικά με την επεξεργασία πίσσας |
|---|---|
| χρώμα | οποιοιδήποτε |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| χρόνος ζωής | 50 έτη |
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| όνομα | facrory τιμή πόλων χάλυβα 25FT 2.5mm Φιλιππίνες NEA τυποποιημένη ηλεκτρική |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Ένα τμήμα |
| Ύψος | 25ft |
| thickenss | 2.5mm |
| Φορτίο σχεδίου | 300kg |
| Όνομα Προϊόντος | 11.8M ηλεκτρικός Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 11.8m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Υλικό | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένος |
| Λιμένας | ΣΑΓΚΆΗ ΠΑΝΤΑ |
| διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Ύψος | 1080FT |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
|---|---|
| Τύπος | Γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 12.2m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Galvanization πρότυπα | η καυτή εμβύθιση το inaccordance με ASTM A123 με το πάχος ≥ 86μm |
| όνομα | Οκτάγωνος ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή 69KV διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 69kv |
| Ύψος | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Φορτίο σχεδίου | 500kg 750kg |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |