| Ονομασία προϊόντος | Σιδηροδρομικοί πόλοι υψηλής ανοχής 10KV για τερματικές συνδέσεις στην πλευρά υψηλής τάσης ενός μετασ |
|---|---|
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345Mpa |
| Ελάχιστη τελευταία εκτατή δύναμη | 490MPA |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | 620MPA |
| Ύψος | 25ft100ft |
|---|---|
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλεκτρικό galvanizion καυτής εμβύθισης πόλων 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| ΥΛΙΚΟ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 2540ft |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της βαθμίδας |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ύψος | 25ft |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | Οκτάγωνος πόλος δύναμης χάλυβα 69KV ηλεκτρικός |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Polygonal κύκλος |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV - 220kV |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι μετάδοσης χάλυβα |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~550 KV |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |