| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | 69KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001-2008 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | HDG |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρικός γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Υλικό | SteelQ235, Q345 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| όνομα | 25ft 100ft χαμηλοί valtage πόλοι χάλυβα των ΦΙΛΙΠΠΙΝΩΝ ηλεκτρικοί με τα όπλα γωνίας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | 25FT100FT |
| δοκιμής | Δοκιμή φορτίων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | 220kV χάλυβας Πολωνός για τη μετάδοση και τη διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |
| Υλικό | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Ύψος | Προσαρμοσμένο αίτημα |
| certifition | ΤΟΥ BV |
| Πάχος | 1mm30mm |
| Μορφή | Οκτάγωνος |
| όνομα | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Ύφος | galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | Q235 Q345 GR50 GR65 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO BV |
| Ύψος | 25ft 30ft 35ft |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Δάχος | 4mm |
| Όνομα Προϊόντος | 10m 12m πόλος 25ft χάλυβα 15m 69KV γαλβάνισαν το χάλυβα Πολωνός με το διαγώνιο βραχίονα |
|---|---|
| Πλευρές | πλευρά 12 |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Υλικό | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 60FT |
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 69kv-550kv |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | AWS D1.1 |