| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Όνομα στοιχείου | 20M υψηλός ιστός ελαφρύς Πολωνός ύψους HPS |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Ύψος | 20m 50m |
| Τύπος | Σκάλα ή ανυψωτικό σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| ARM | Διαγώνιος βραχίονας |
|---|---|
| τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός ή φλάντζα |
| Βάρος φορτίων | Προσαρμοσμένη |
| Υλικό | Q345, Q235, Gr50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |
| Βραχίονας | Διαγώνιος βραχίονας |
|---|---|
| Τοποθετημένος τύπος | Ενταφιασμός ή φλάντζα |
| Βάρος φορτίων | Προσαρμοσμένος |
| Υλικό | Q345, Q235, GR50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization και επίστρωμα σκονών |