| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
|---|---|
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| ΥΛΙΚΟ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 2540ft |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| όνομα | Η των Φιλιππινών NGCP ηλεκτρική μετάδοση Πολωνοί δύναμης χρησιμότητας καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Οι Φιλιππίνες NGCP |
| Ύψος | 45FT 90FT |
| thickenss | 320mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Όνομα Προϊόντος | Αντιδιαβρωτικός σωληνοειδής χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~ 550 KV |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Ονομασία του προϊόντος | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατανομή ισχύος |
| υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460 MPa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής ηλεκτρικός πόλος χάλυβα ηλεκτροφόρων καλωδίων γαλβανισμένος με το bitumn |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Υλικό | GR50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα Προϊόντος | γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα Πολωνών επιφάνειας 815m NEA χάλυβας με το μονωτή |
|---|---|
| Τύπος | Κύκλος, κωνικός |
| Μήκος | 525m |
| Υλικό | Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 Q345 |
| Αξεσουάρ | μπουλόνια αγκύρων τοπ ΚΑΠ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Όνομα στοιχείου | 30M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Multisided |
| Ελαφριά ποσότητα | 24 φω'τα |
| Ελαφριά ρύθμιση | Πλατεία |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Ονομασία προϊόντος | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατανομή ισχύος |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460 MPa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |