| Όνομα στοιχείου | 25M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | S355JR |
| Πάχος τμημάτων | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ενεργοποιήστε τον τύπο | Ηλεκτρικό rasing σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Studium |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Όνομα Προϊόντος | Multisided 25m υψηλός ιστός Πολωνός πάχους 3mm με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Τροφοδοσία | AC |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm) | 100 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 30m/s |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 6mm8mm |
| Δύναμη | 500W οδηγήσεις |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός θαλάσσιων λιμένων πόλων ιστών σταδίων ανατίναξης 25m με το βαρούλκο |
|---|---|
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |