| Όνομα Προϊόντος | φωτισμός plaza πόλων ιστών 25m concial υψηλός με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Τύπος | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | 25m ύψος 8mm υψηλός ιστός Πολωνός λεωφόρων αγορών πάχους με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 6mm8mm |
| Δύναμη | 500W οδηγήσεις |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα προϊόντος | Πολυγωνικός ψηλός ιστός 25m για φώτα στάθμευσης με σύστημα ανύψωσης |
|---|---|
| Επιφάνεια | γαλβανισμένος |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχήμα | κωνοειδής,πολυπυραμιδοειδής,κολωνοειδής,πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Torlance διάστασης | + - 2% |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Plaza |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Φωτεινή ροή λαμπτήρων (lm) | 100 |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 9,000pcs το μήνα |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 25-40 μέτρα |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ονομασία προϊόντος | Πολυγωνικός φωτεινός στύλος 25 μέτρων για λιμάνι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γκαλβάνιση |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |