| Όνομα Προϊόντος | AWS D1.1 25m χάλυβας γαλβανισμένος χρησιμότητα ελαφρύς Πολωνός Πολωνών μετάδοσης δύναμης 69kv |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | Αντιδιαβρωτικός σωληνοειδής χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Δύναμη | 10 KV ~ 550 KV |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Όνομα Προϊόντος | πόλοι χρησιμότητας χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα δύναμης χάλυβα Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Όνομα Προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Πελάτης σχεδιασμός |
| Ύψος | 7m30m |
| Τάση | 132kV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| Ύψος | 10m25m |
|---|---|
| Υλικό | Gr65 |
| Αξεσουάρ | Αναρρίχηση της σκάλας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization ζωγραφική σκονών πίσσας |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | 10kVPolygonal ή κωνικός σε 220kV |
| Υλικό | Gr50 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε μετά από ASTM Α 123 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Όνομα Προϊόντος | Χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Μετάδοση δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένη ζωγραφική σκονών καυτής εμβύθισης |
| Υλικό | Gr65 |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |