| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνος ή στρογγυλός |
| Δυναμικό ηλεκτρικής ενέργειας | 10kV σε 220kV |
| Ένωση των πόλων | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
|---|---|
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Μήκος ανά τμήμα | μέσα σε 14m μιά φορά που διαμορφώνει χωρίς ένωση ολίσθησης |
|---|---|
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Ονομασία προϊόντος | 9μ Σιδηρουργικός στύλος, στύλος φωτισμού δρόμου, στύλος χάλυβα θερμής ψύξης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατανομή ισχύος |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460 MPa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντων | χάλυβας Πολωνός, πόλος φωτισμού οδών, galvanization καυτής εμβύθισης 9m πόλος χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή δύναμης |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 460 |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Ονομασία του προϊόντος | 25m 45m 50m δικτυωτού πλέγματος πύργων μέσος χάλυβας Πολωνοί γραμμών μετάδοσης τάσης ηλεκτρικός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα Προϊόντος | Μετάδοση δύναμης Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| συσκευασία | Γυμνό |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 5MM |
| Ονομασία του προϊόντος | Pylon γραμμή Πολωνός ηλεκτρικής ενέργειας 25m 30m 50m γαλβανισμένη για τη δημιουργία του ηλεκτρικού |
|---|---|
| Ύψος | 11.8m |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| όνομα | Η των Φιλιππινών NGCP ηλεκτρική μετάδοση Πολωνοί δύναμης χρησιμότητας καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Οι Φιλιππίνες NGCP |
| Ύψος | 45FT 90FT |
| thickenss | 320mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| waranty χρόνος | 15 έτη |