| Όνομα προϊόντος | Δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | διανομή ισχύος |
| Υλικό | Gr65 |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 460 MPa |
| Ανώτατη τελευταία εκτατή δύναμη | MPA 620 |
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Χωρητικότητα ισχύος | 10 έως 220 kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εγγύησης | 15 χρόνια |
| Όνομα Προϊόντος | Gr65 δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| Πάχος τοίχων | 3 χιλιοστά |
| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Σχήμα | 10kVPolygonal ή κωνικός σε 220kV |
| Υλικό | Gr50 Gr65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε μετά από ASTM Α 123 |
| χρόνος εγγύησης | 15 έτη |
| Όνομα προϊόντων | Gr65 δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO9001 / BV / |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Μέγεθος φλαντζών | 450mm |
| πάχος τοίχων | 3mm |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Κώδικας προϊόντων | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 345kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |