| Όνομα στοιχείου | 20M υψηλός ιστός ελαφρύς Πολωνός ύψους HPS |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Ύψος | 20m 50m |
| Τύπος | Σκάλα ή ανυψωτικό σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πύργος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός μερών χώρων στάθμευσης |
| Torlance του dimenstion | +0.02 |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36 χιλ. |
| Όνομα στοιχείου | 25M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | S355JR |
| Πάχος τμημάτων | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ενεργοποιήστε τον τύπο | Ηλεκτρικό rasing σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Galvanization |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης ζωγραφική σκονών |
| Όροι πληρωμής | T / T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 9,000pcs το μήνα |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86μm |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ελαφρύς πόλος ιστών 25m polygonal υψηλός για το θαλάσσιο λιμένα |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000㎡ |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Όνομα Προϊόντος | Συνήθεια 30M οκτάγωνος σταδίων ελαφρύς πύργος Πολωνός ιστών ποδοσφαίρου υψηλός για το θαλάσσιο λιμέν |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |