| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 6mm8mm |
| Δύναμη | 500W οδηγήσεις |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 6mm8mm |
| Δύναμη | 500W οδηγήσεις |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 6mm8mm |
| Δύναμη | 500W οδηγήσεις |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα στοιχείου | 25M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Multisided |
| Ελαφριά ποσότητα | 6 φω'τα |
| Ελαφριά ρύθμιση | Γύρου |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός αερολιμένων |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 30 χιλ. |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός ιστός Πολωνοί |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός Studium |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Galvanization πάχος | υπολογίστε κατά μέσο όρο περισσότερο από 86μm |
| Πάχος | 8 χλστ. |
| Όνομα στοιχείου | 25M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | S355JR |
| Πάχος τμημάτων | 6mm, 8mm, 10mm |
| Ενεργοποιήστε τον τύπο | Ηλεκτρικό rasing σύστημα |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Galvanization |
| Όνομα Προϊόντος | 25m ύψος 8mm υψηλός ιστός Πολωνός λεωφόρων αγορών πάχους με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | Υψηλός πόλος ιστών |
|---|---|
| εφαρμογή | Φωτισμός θαλάσσιων λιμένων |
| Πρότυπο | ISO |
| Πρότυπα Gavanization | ASTM Α 123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Η καυτή εμβύθιση γαλβάνισε τον υψηλό ιστό Πολωνός με την ανύψωση του συστήματος για το φωτισμό αερολ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |