| Υλικό | S355JR |
|---|---|
| 404 Not Found | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πάχος | 2.510mm |
| Μορφή | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| Galvanization | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| Όνομα στοιχείου | 25M υψηλός ιστός Πολωνός |
|---|---|
| Τμήμα | Ένα έως τέσσερα τμήματα |
| Πάχος τμημάτων | 4mm, 6mm, 8mm ή σχέδιο συνήθειας |
| Τοπ επιφάνεια | τύπος επικεφαλής πλαισίων |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Όνομα προϊόντος | Πολυγωνικός ψηλός ιστός 25m για φώτα στάθμευσης με σύστημα ανύψωσης |
|---|---|
| Επιφάνεια | γαλβανισμένος |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχήμα | κωνοειδής,πολυπυραμιδοειδής,κολωνοειδής,πολυ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| ΥΛΙΚΟ | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗΣ |
| ΧΡΩΜΑ | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΜΕΝΟΣ |
| ΥΨΟΣ | 2540ft |
| ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΣ | GALVANIZATION ΚΑΥΤΗΣ ΕΜΒΥΘΙΣΗΣ |
| Υλικό | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Σχεδιασμός | ενάντια στο βαθμό 8 σεισμού |
| Ύψος | 25-40 μέτρα |
| Πάχος | 1-30 mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Όνομα Προϊόντος | υψηλός φωτισμός θαλάσσιων λιμένων πόλων ιστών σταδίων ανατίναξης 25m με το βαρούλκο |
|---|---|
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | ο αθλητισμός επιστρώματος σκονών 25m κεντροθετεί τον υψηλό φωτισμό πόλων ιστών με την ανύψωση του συ |
|---|---|
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Δύναμη | 400w-5000w |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/2% |
| Όνομα Προϊόντος | φωτισμός plaza πόλων ιστών 25m concial υψηλός με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Τύπος | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | 25m ύψος 8mm υψηλός ιστός Πολωνός λεωφόρων αγορών πάχους με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Χρόνος ανελκυστήρων | 50 έτη |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, πολυ |
| Όνομα Προϊόντος | Multisided 25m υψηλός ιστός Πολωνός πάχους 3mm με την ανύψωση του συστήματος |
|---|---|
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| Ύψος | από 20m σε 50m |
| Ελαφριά επέκταση | μέχρι 30000 ㎡ |