| Ύψος | 30FT |
|---|---|
| τύπος βραχιόνων | Διπλά όπλα |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Τάση | 66KV |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Τρόπος οδών, εθνική οδός, αερολιμένας, στάδιο |
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Όνομα Προϊόντος | 40FT γαλβανισμένη χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης για τη γραμμή trasmission |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| εφαρμογή | Τρόπος οδών, εθνική οδός, αερολιμένας, στάδιο |
|---|---|
| Σχήμα | Κύκλος, κωνικός, οκτάγωνος |
| Ύψος | 4M-30M |
| Υλικό | Χάλυβας, Q235, Q345, Gr65 |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3mm 2.75mm |
| Προστατευτικό επίπεδο | IP65 |
| ΥΛΙΚΟ | S355JR |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| ΠΑΧΟΣ | 2.510MM |
| SHAPE | ΠΟΛΥΓΩΝΟ |
| GALVANIZATION | ASTM A123, μέσο coationg περισσότερο από 85um |
| όνομα | 25ft 100ft χαμηλοί valtage πόλοι χάλυβα των ΦΙΛΙΠΠΙΝΩΝ ηλεκτρικοί με τα όπλα γωνίας |
|---|---|
| Χρώμα | οποιοδήποτε |
| Μήκος | 25FT100FT |
| δοκιμής | Δοκιμή φορτίων |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| όνομα | Οκτάγωνος ηλεκτρικός χάλυβας σωληνοειδής Πολωνός για τη γραμμή 69KV διανομής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 69kv |
| Ύψος | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Φορτίο σχεδίου | 500kg 750kg |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, Columniform, polygonal ή κωνικός |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |