| όνομα | παραδοσιακός ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός των Φιλιππινών τύπων φλαντζών 30.5m |
|---|---|
| Σχεδιασμός | τύπος Φιλιππίνες φλαντζών 30.5m |
| Ύψος | 100ft |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Φορτίο σχεδίου | Η multidirectional πίεση |
| Τύπος | 133kv 30ft χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα μετάλλων 35ft και 40ft γαλβάνισε με την πιστοποίηση |
|---|---|
| Μορφή | Κύκλος, κωνικός |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Πάχος | 2.5mm16mm |
| Επιφάνεια που τελειώνουν | εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Product Name | Galvanized Power Pole |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Power Capacity | 10kV to 220kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Warranty time | 15 years |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Εφαρμογή | Γραμμή διανομής |
| Σχέδιο | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχήμα | Οκτάγωνο ή στρογγυλό |
| Ικανότητα ρεύματος | 10 έως 220 kV |
| Ένωση Πολωνών | Ένωση ολίσθησης |
| Χρόνος εγγύησης | 15 χρόνια |
| Τύπος | Τυποποιημένο ηλεκτρικό galvanizion καυτής εμβύθισης πόλων 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες NEA |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Κοστούμι για | Διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Γκαλβάνιση |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Τύπος | 25FT 30FT 35FT 40FT Φιλιππίνες |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Δωμάτιο για | ΔΙΑΝΟΜΗ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΈΡΓΕΙΑΣ |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |
| Ύψος | 20100ft |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Αγορά | Philppines, Αφρική |
| Πάχος | 130mm |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 345mpa 460mpa |