| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ενταφιασμός |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 |
|---|---|
| Ανοχή | +/-2% |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλός - η ποιότητα και η ανταγωνιστική τιμή γαλβάνισαν τον πόλο 12M υψηλό Q345 15yuears δύναμης χάλ |
| Υλικό | Υψηλής αντοχής χαμηλοί δομικοί χάλυβες κραμάτων S355 Q345 |
| Μπουλόνια αγκύρων | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| Ύφος | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Galvanization πρότυπα | IS2629-1985, BS729-1971 |
| Υλικό | Gr65 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Galvanization πρότυπα | IS2629-1985,BS729-1971 |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Q345 ο πόλος χάλυβα γαλβάνισε το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί 15m με το σχέδιο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Κωνικός Πολωνός γαλβάνισε το φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί Πολωνού χάλυβα 15m για Driveway |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| κοστούμι για | Μετάδοση και διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | χρυσός φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί περιλαίμιων Πολωνού χάλυβα 530m με τη ζωγραφική |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος πόλος |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| όνομα | Μέση τάσης χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα καυτής εμβύθισης γαλβανισμένη με τον αγωγό αργιλίου 30000m |
|---|---|
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| επιφάνεια που τελειώνουν | Εμβύθιση που γαλβανίζεται καυτή |
| Πρότυπο | ISO |
| Torlance | + - 2% |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Ονομαστική τάση | 69kv-550kv |