| Ανοχή | +/2% |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Poweder που ντύνει το διπλό υπαίθριο φωτεινό σηματοδότη Πολωνοί Πολωνού χάλυβα 15m για το πάρκο |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Αριθμό μοντέλου | Ηλεκτρικός χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | NFA91121 |
| Υλικό | Q345, Q235.GR65 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης (ASTM A123) |
| Συστατικό μήκος | 25mm 75mm |
| Wind-proof | 136km/h |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Υπαίθριος φωτεινός σηματοδότης Πολωνοί Πολωνών χάλυβα φωτισμού οδηγήσεων με 40w 80w τα φω'τα |
| Πολωνός τελείωσε | γαλβανισμένος υψηλός πόλος ιστών |
| Όροι πληρωμής | Μ / Τ, L / C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 2000pcs εβδομάδα |
| Υλικό | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Ταχύτητα ανέμου | 35m/s |
| Προέλευση της θέσης | Yixing |
| Τύπος | Ταφή |
| Επιφάνεια Treament | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | 33KV διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Υλικό | GR50 |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization, πίσσα |
| Πάχος | 1mm 30mm |
|---|---|
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| Ανοχή | +/2% |
| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | από 6m σε 15m |
|---|---|
| κοστούμι για | αερολιμένας, θαλάσσιος λιμένας, plaza, στάδιο, τετράγωνο, εθνική οδός, τρόπος οδών κ.λπ. |
| Σχήμα | κωνοειδής, πολυ-πυραμιδικός, columniform, polygonal ή κωνικός |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h |
| όνομα | 132KV πίσσα Πολωνού Q345 ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Τύπος | 132KV πίσσα Πολωνού Q345 ηλεκτρικής δύναμης |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 845m |
| όνομα | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
|---|---|
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
| Τύπος | 86KV γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 11m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |