| Υλικό | Q345, Q235 |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~ 1000 κλ σε 50cm από στον πόλο |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 ΤΟ EN 1011-1, ΤΟ EN 1011-2 ΤΟΥ /BS ΤΩΝ BS |
| Galvanization πρότυπα | ASTM Α 123 |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
|---|---|
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| βίδες αγκύρωσης | Προσαρμογή διαθέσιμη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Μορφή Πολωνού | Οκτάγωνος, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Ύψος | 25ft 75ft |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization ή butiuem |
| Τάση | 10kv-220kv |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Γραμμή Transmisson | 132kV |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Θεραπεία | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 44m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Παράγοντας Safty | 1.8 |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
|---|---|
| Θεραπεία | Galvanization |
| Ταχύτητα ανέμου | 44m/s |
| Torlance του dimenstion | + - 2% |
| Παράγοντας Safty | 1.8 |
| Μορφή Πολωνού | Κωνικός, οκτάγωνος, στρογγυλός |
|---|---|
| Πάχος | 2.5mm, 2.75mm, 3mm |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| εφαρμογή | 10kv-220kv γραμμή μετάδοσης |