| Ύψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | οκτάγωνος |
| Πάχος | 2.75mm |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization πίσσα |
| Όνομα προϊόντων | Σωληνοειδής ηλεκτρικός πόλος χάλυβα ηλεκτροφόρων καλωδίων γαλβανισμένος με το bitumn |
|---|---|
| Δύναμη | 69KV |
| Υλικό | GR50 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Όνομα προϊόντων | Χρησιμότητα Πολωνοί χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | μετάδοση ηλεκτρικής δύναμης |
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πιστοποιητικό | ISO9001/BV/ |
| Ικανότητα δύναμης | 10kV σε 220kV |
| Ύψος | 11.8 μ |
|---|---|
| Χρήση | πύργος ηλεκτρικής δύναμης |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 345 ή 460mpa |
| Φορτίο | 50KN |
| Πάχος | πάχος τοίχων 6mm |
| Όνομα προϊόντων | Γαλβανισμένη δύναμη Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Πάχος | 1 χιλ. σε 36mm |
| Χρόνος ζωής | 50 έτη |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS (αμερικανική κοινωνία συγκόλλησης) Δ 1,1 |
| Ύψος | 15m |
|---|---|
| Δύναμη | 10-550kv |
| Αγορά | Μπανγκλαντές |
| Πάχος | 4mm/5mm |
| Υλικό | GR65 δύναμη παραγωγής περισσότερο από 460mpa |
| Τετάρτη | 10-220KV |
|---|---|
| Δωμάτιο για | Μετάδοση δύναμης |
| Υλικό | Q235 Q345 SS400 SGR65 |
| Σχήμα | Κωνοειδής, πολυπυραμιδικός, στρογγυλός, πολύγωνος |
| Torlance Dimenstion | +-2% |
| Υλικό | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Υψόμετρο | 60FT |
| Δάχος | 5 χιλιοστά |
| Τετάρτη | 69kv-550kv |
| ΔΕΣΜΟΥΣΗ | AWS D1.1 |
| Στυλ | OEM Steel Utility Pole for Transmission Line Project - ύψος 10m, πάχος 2,75mm, σχήμα οκταγώνου, στήρ |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με ζεστό βύθισμα |
| Δάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Τροπολογία διαστάσεων | + - 2% |
| Ονομασία προϊόντος | Στύλος από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή Tranmission |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |