| Όνομα Προϊόντος | Γαλβανισμένος χάλυβας Πολωνός |
|---|---|
| εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένη |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| Galvanization πάχος | Μέσος όρος 86um |
| Όνομα προϊόντων | ο χάλυβας Πολωνοί 9m 11m 12m γαλβάνισε το χάλυβα Πολωνός με την πίσσα με τα διαγώνια όπλα |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανοχή | +/-2% |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Ύψος | 9M 11M 12M 14M Υψηλής τάσης χαμηλής τιμής Ηλεκτρικός πόλος ηλεκτρικής ενέργειας από χάλυβα |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Υλικό | δύναμη παραγωγής περισσότερο από 235mpa/345mpa |
|---|---|
| εξουσιοδότηση | 15 έτη |
| Διάρκεια ζωής | 50 έτη |
| Συγκόλληση | aws d1.1, ποσοστό διείσδυσης 100% |
| Επεξεργασία επιφάνειας | galvanization καυτής εμβύθισης, μέσο επίστρωμα 85um |
| Ονομαστική τάση | 33KV |
|---|---|
| Υλικό | Gr.65 |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Γαλβανισμός ζεστού ισχίου |
| Galvanization πρότυπα | ASTMA123 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D.1.1 |
| Ύψος | 12m |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας | γαλβανισμένο σκονών καυτής εμβύθισης |
| Πάχος | 3 χιλιοστά |
| Οπτική συνέλευση του προσαρτήματος φωτισμού | IP 65 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Φορτίο σχεδίου στο κλ | 300~1000kg σε 50cm από την κορυφή |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization καυτής εμβύθισης |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Ύψος | 14.5m |
|---|---|
| Μορφή Πολωνού | Ατρακτοειδές |
| Πάχος | 3mm ή περισσότεροι |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |