| Ονομασία του προϊόντος | 110KV 25M |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχεδιασμός πελατών |
| Υψόμετρο | 7-30 μέτρα |
| Τετάρτη | 132KV |
| Θεραπεία | Πίσσα |
| όνομα | ηλεκτρική στήλη μετάδοσης 11m 3.8mm 2section FRP Μαλαισία |
|---|---|
| Σχεδιασμός | 2 τμήμα |
| Ύψος | 11m |
| thickenss | 3.8mm |
| Θύρα | πάντα Σαγκάη |
| Όνομα προϊόντων | Η υψηλή τάση γαλβάνισε τους κωνικούς πύργους γραμμών μετάδοσης διανομής ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| Πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος εξουσιοδότησης | 15 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό φωτισμό Ατσάλινες στύλες 11m 12m Προσαρμόσιμη παρακολούθηση Οκτάγωνο Ζυγισμένο Δρόμο Ατσάλ |
|---|---|
| Galvanization πρότυπα | ASTM A123 |
| πιστοποιητικό | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS D1.1 |
| Ανεκτικότητα | +/-2% |
| Όνομα προϊόντων | Η υψηλή τάση γαλβάνισε τους κωνικούς πύργους γραμμών μετάδοσης διανομής ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1,1 |
| πάχος τοίχων | 136mm |
| Χρόνος Waranty | 15 έτη |
| Τύπος | Τύπος ενταφιασμών |
|---|---|
| Βάθος εγκαταστάσεων | 1.8m υπόγειο |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | MPA 355 |
| Ύψος | 8m 27m |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Ανοχή της διάστασης | + - 2% |
|---|---|
| Αντίσταση στον άνεμο | 3-500χλμ/ώρα |
| Υλικό | GR50 GR65 S500 S355 |
| Υψόμετρο | 10μ 11μ 12μ 11KV 13KV |
| συγκόλληση | Η συγκόλληση επιβεβαιώνεται με το διεθνές πρότυπο συγκόλλησης CWB |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Δύναμη | 10kv~550kv |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Σχέδιο του πόλου | Ενάντια στο σεισμό του βαθμού 8 |
| Torelance του dimenstion | + - 2% |
| Δύναμη | 10kv~550kv |
|---|---|
| Στυλ | Galvanization |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Τύπος | ευθύς πόλος, εκτατός πόλος, πόλος στροφής |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Όνομα Προϊόντος | Χρησιμότητα Πολωνός χάλυβα |
|---|---|
| εφαρμογή | Διανομή ηλεκτρικής δύναμης |
| Ποιοτικός έλεγχος | ISO 9001 |
| Πρότυπα συγκόλλησης | AWS Δ 1.1 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Galvanization |