| Γραμμή Transmisson | 69kv |
|---|---|
| Αξεσουάρ | Αναρριχηθείτε, γήινη ράβδος, μονωτές |
| Ελάχιστη δύναμη παραγωγής | 345 MPA |
| Πρότυπο | Συγκόλληση AWS D1.1 |
| Εμφάνιση | Σωληνοειδής, τριγωνικός, γωνιακός, δικτυωτό πλέγμα |
| Όνομα Προϊόντος | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Προσαρμοσμένο ή τυποποιημένο σχέδιο |
| Ανοχή διάστασης | + - 2% |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Όνομα Προϊόντος | 8M ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Τύπος ενταφιασμών ή flance |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Κώδικας προϊόντων | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 345kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 8M 25M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Στυλ | Γαλβανισμένος |
|---|---|
| Torlance του dimenstion | +-2% |
| Πάχος | 1mm 30mm |
| Ταχύτητα ανέμου | 160km/h, 30m/s |
| κοστούμι για | διανομή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Κώδικας προϊόντων | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός Glanvanized |
|---|---|
| Χρήση | 132kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Υποστήριγμα χάλυβα των καλωδίων ηλεκτροφόρων καλωδίων |
| Κώδικας | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Χρήση | 69kv-110kv kv γραμμή μετάδοσης |
| Ύψος | 27M 45M |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό | ASTM 572 βαθμός 50 με η δύναμη τουλάχιστον 345mpa |
|---|---|
| Τύπος | Γαλβανισμένη υψηλή εκτατή ηλεκτρική δύναμη Πολωνός 12.2m |
| Σχήμα | οκτάγωνος |
| Ύψος | 835m |
| Galvanization πρότυπα | η καυτή εμβύθιση το inaccordance με ASTM A123 με το πάχος ≥ 86μm |
| Κώδικας | πόλος ηλεκτρικής δύναμης |
|---|---|
| Βαθμός | Κατηγορία μια |
| Ύψος | 60ft |
| Τάση | 10kv σε 400kv |
| Λειτουργία προϊόντων | Γραμμή μετάδοσης |
| Όνομα Προϊόντος | Ηλεκτρική δύναμη Πολωνός |
|---|---|
| Σχεδιασμός | Σχέδιο ή κατασκευή συνήθειας |
| Ύψος | 14M ή άλλο ύψος |
| Τάση | 10kv, 33kv, 69kv, 110kv, 132kv, 220kv, 400kv |
| Θεραπεία | Πίσσα |